سالگرد شکست آلمان نازی وحضور پوتین در این شهر

پوتین استالینگراد را بیاد می آورد

تاریخ انتشار : ۱۹:۱۱ ۱۳-۱۱-۱۴۰۱

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در یک سخنرانی در ولگوگراد، که قبلا به نام استالینگراد شناخته می شد، تصمیم آلمان برای ارائه تانک به اوکراین را با جنگ اتحاد جماهیر شوروی علیه نازی ها در جنگ جهانی دوم مقایسه کرد. او گفت که «باور نکردنی» است که روسیه دوباره توسط تانک‌های آلمانی «تهدید می‌شود». پوتین گفت: ما تانک های خود را به مرزهای آنها نمی فرستیم. اما ما ابزاری برای پاسخ دادن داریم و این به استفاده از زره ختم نخواهد شد.» پوتین در طی یک سخنرانی سرسختانه به مناسبت هشتادمین سالگرد پیروزی شوروی در نبرد بر ضد نازی ها در استالینگراد، قول داد که روسیه در اوکراین پیروز خواهد شد. اظهارات وی در حالی بیان شد که مقامات اوکراینی هشدار دادند که مسکو در حال آغاز یک حمله جدید با هدف تصرف بیشتر شرق اوکراین است.

تبریز امروز:

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در یک سخنرانی در ولگوگراد، که قبلا به نام استالینگراد شناخته می شد، تصمیم آلمان برای ارائه تانک به اوکراین را با جنگ اتحاد جماهیر شوروی علیه نازی ها در جنگ جهانی دوم مقایسه کرد. او گفت که «باور نکردنی» است که روسیه دوباره توسط تانک‌های آلمانی «تهدید می‌شود».

پوتین گفت: ما تانک های خود را به مرزهای آنها نمی فرستیم. اما ما ابزاری برای پاسخ دادن داریم و این به استفاده از زره ختم نخواهد شد.»

پوتین در طی یک سخنرانی سرسختانه به مناسبت هشتادمین سالگرد پیروزی شوروی در نبرد بر ضد نازی ها در استالینگراد، قول داد که روسیه در اوکراین پیروز خواهد شد. اظهارات وی در حالی بیان شد که مقامات اوکراینی هشدار دادند که مسکو در حال آغاز یک حمله جدید با هدف تصرف بیشتر شرق اوکراین است.

در میدان نبرد: ساعاتی قبل از سخنرانی پوتین، موشک های روسی به شهر کراماتورسک، پایگاهی حیاتی برای عملیات نظامی اوکراین، اصابت کرد.

مقامات اتحادیه اروپا برای دیدار با ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در کیف هستند. آنها در مورد بازسازی اوکراین و نامزدی آن برای عضویت در بلوک اتحادیه گفتگو خواهند کرد.


نظرات کاربران


@