استارکافی جانشین استارباکس بعد از تحریم ها شد

خواننده رپ طرفدار پوتین جانشین استارباکس را در مسکو افتتاح کرد

تاریخ انتشار : ۰۸:۲۶ ۲۹-۰۵-۱۴۰۱

جانشین استارباکس که با نام جدید استارز کافی تغییر نام داد، روز جمعه پس از خروج قهوه خانه های زنجیره ای مستقر در سیاتل از بازار روسیه به دلیل درگیری در اوکراین، از اولین بازدیدکنندگان خود در مسکو استقبال کرد. تیماتی، خواننده رپ طرفدار کرملین و آنتون پینسکی، رستوران‌دار روسی، در ماه ژوئیه فعالیت‌های استارباکس در روسیه را به دست آوردند و با شعار «هزینه‌ها تمام شد، ستاره‌ها می‌مانند» نام جدیدی به آن دادند. «چرا استارز؟ این برند جدید ستاره های صنعت غذا را متحد می کند.

تبریز امروز:

تیماتی، رپر طرفدار کرملین و آنتون پینسکی، رستوران‌دار روسی، کافه‌های سابق استارباکس را به قهوه ستاره‌ها تغییر نام دادند.

مسکو (خبرگزاری فرانسه) - جانشین استارباکس که با نام جدید استارز کافی تغییر نام داد، روز جمعه پس از خروج قهوه خانه های زنجیره ای مستقر در سیاتل از بازار روسیه به دلیل درگیری در اوکراین، از اولین بازدیدکنندگان خود در مسکو استقبال کرد.


تیماتی، خواننده رپ طرفدار کرملین و آنتون پینسکی، رستوران‌دار روسی، در ماه ژوئیه فعالیت‌های استارباکس در روسیه را به دست آوردند و با شعار «هزینه‌ها تمام شد، ستاره‌ها می‌مانند» نام جدیدی به آن دادند.

«چرا استارز؟ این برند جدید ستاره های صنعت غذا را متحد می کند.

این لوگو که بسیار شبیه به سلف خود است، جایگزین پری دریایی دم دوقلو نمادین استارباک با زنی با سرپوش سنتی روسی به نام کوکوشنیک شده است.

مشتریان نوشیدنی‌های کافئین‌دار آشنا را در منو پیدا می‌کنند، اما هیچ فراپوچینو دارای اختراع استارباکس را ندارند.

استارز کافی ، کافه زنجیره ای جدید همچنین سنت استارباکس در نوشتن نام مشتریان بر روی فنجان ها را در هنگام دریافت سفارش ادامه خواهد داد.

آرینا، یک دانشجوی 20 ساله با یک فنجان قهوه در دست، گفت: "فعلاً هیچ تفاوتی نمی بیند: طعم در هر صورت یکسان است و فضای داخلی و همه چیز ثابت می ماند".

اما اکاترینا، 25 ساله، گفت که دلش برای استارباکس تنگ شده است "زیرا من مجموعه ای از لیوان ها و فنجان های آنها را دارم".

استارباکس 130 کافی شاپ خود را در روسیه در آغاز مداخله نظامی فوریه مسکو در اوکراین به طور موقت تعطیل کرد و بعداً اعلام کرد که پس از نزدیک به 15 سال برای همیشه بازار روسیه را ترک خواهد کرد.

این کافی‌شاپ‌های زنجیره‌ای به هجوم خروج  برندهایی پیوست که از روسیه به دلیل حمله اوکراین خارج شدند، از جمله غول فست‌فود مک‌دونالدز که با نام و لوگوی جدید نیز بازگشایی شد.

صاحبان  استارز کافی گفتند که تمام مکان های زنجیره ای در سراسر روسیه تا پایان سپتامبر افتتاح می شود.

بیشتر آنها کافی شاپ باقی خواهند ماند، در حالی که برخی به رستوران تبدیل خواهند شد.

آنها همچنین گفتند که حدود 80 درصد از 2000 کارمند استارباکس در روسیه تصمیم گرفتند پس از تغییر مدیریت همچنان در کار خود بمانند.


خبرگزاری فرانسه


نظرات کاربران


@