بارش برف دیروز در افریقای جنوبی

برف در افریقای جنوبی

تاریخ انتشار : ۰۷:۳۲ ۰۷-۰۵-۱۴۰۱

بارش برف در آندربرگ می تواند در هر زمانی از اردیبشت ماه تا مهرماه رخ دهد. بیشترین بارش برف ثبت شده در این منطقه و بنابراین، احتمالاً بهترین زمان برای جستجوی برف، در ماه مرداد است. گذرگاه سانی که تنها در 40 کیلومتری آندربرگ قرار دارد، یک نقطه برفی عالی برای برف بازی است و اولین بارش برف زمستانی در اواخر خرداد ماه امسال در آنجا بارید.

تبریز امروز:

افریقای جنوبی - برف

 

بارش برف دیروز در افریقای جنوبی

در اینجا پنج مکان برتر در افریقای جنوبی برای شکار و دیدن برف در مرداد ماه آمده است:
آندربرگ: بارش برف در آندربرگ می تواند در هر زمانی از اردیبشت ماه تا  مهرماه رخ دهد. بیشترین بارش برف ثبت شده در این منطقه و بنابراین، احتمالاً بهترین زمان برای جستجوی برف، در ماه مرداد است. گذرگاه سانی که تنها در 40 کیلومتری آندربرگ قرار دارد، یک نقطه برفی عالی برای برف بازی است و اولین بارش برف زمستانی در اواخر خرداد ماه  امسال در آنجا بارید. 

افریقای جنوبی - برف
گلدن گیت: ماه های زمستان در گلدن گیت بسیار سرد است و دما می تواند بین 9- تا 15- درجه سانتی گراد کاهش یابد. برف با این منطقه غریبه نیست.
میدلندز: زمستان در ناتال میدلندز خنک و خشک است و گاهی اوقات برف و یخبندان و میانگین دمای آن 6 درجه سانتیگراد است. آگوست 2021 شاهد تبدیل KZN  میدلندز به سرزمین عجایب سفیدپوش شده همراه با سایر بخش های بزرگ افریقای جنوبی بود که قبلاً دست نخورده بود.
این ماجرا پس از بارش برف در بخش هایی از افریقای جنوبی در ماه گذشته رخ می دهد


نظرات کاربران


@