نوآوری برای آب، کاربردهای فاضلاب

نوآوری پمپ ها و کمپرسورها برای کاربردهای آب، فاضلاب

تاریخ انتشار : ۰۷:۴۵ ۰۸-۰۲-۱۴۰۱

گروه کا اس ب راه حل های متعددی را برای کاربردهای آب و فاضلاب در نمایشگاهی که به زودی در آلمان برگزار می شود، به نمایش خواهد گذاشت. برخی از نوآوری‌هایی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شوند عبارتند از پمپ چاه 8 اینچی UPA S 200، سیستم‌های تقویت فشار جدید کا اس ب Delta Macro SVP و پمپ آبرسانی کلاسیک این شرکت هستند.

تبریز امروز:

گروه کا اس ب راه حل های متعددی را برای کاربردهای آب و فاضلاب در نمایشگاهی که به زودی در آلمان برگزار می شود، به نمایش خواهد گذاشت. برخی از نوآوری‌هایی که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شوند عبارتند از پمپ چاه 8 اینچی UPA S 200، سیستم‌های تقویت فشار جدید کا اس ب Delta Macro SVP و پمپ آبرسانی کلاسیک این شرکت هستند.

The latest generation of D-max impellers combines high operating reliability for transporting raw waste water with optimum hydraulic efficiency.
آخرین نسل پروانه های D-max قابلیت اطمینان عملیاتی بالا را برای انتقال فاضلاب خام با راندمان هیدرولیکی بهینه ترکیب می کند.
در نمایشگاه تجاری آتی، گروه کا اس ب محصولات، سیستم ها و راه حل های خدماتی نوآورانه ای را برای کاربردهای آب و فاضلاب ارائه خواهد کرد. یکی از نکات برجسته این شرکت، پمپ چاه جدید UPA S 200 8 اینچی است. این نوع پمپ ها با طراحی هیدرولیک بهینه شده، به سطوح بسیار بالایی از راندمان دست می یابند. به گفته این شرکت، هنگامی که با موتورهای سنکرون با راندمان بالا از سری نوع UMA-S و یک سیستم سرعت متغیر ترکیب می شود، هزینه های انرژی می تواند به طور قابل توجهی کاهش یابد، به خصوص در سیستم هایی با میزان جریان نوسان. تمام اجزای ریخته گری، ریخته گری های سرمایه گذاری فولاد ضد زنگ با عیار بالا هستند که از 1.4408 یا، به صورت اختیاری، 1.4517 ساخته شده اند.

سازنده همچنین کا اس ب Delta Macro SVP جدید را به عنوان نمونه ای از سیستم های تقویت کننده فشار برای تامین آب در کاربردهای خدمات ساختمان به نمایش می گذارد. این شرکت اضافه می‌کند که سیستم‌های تقویت‌کننده فشار جدید و آماده اتصال برای دبی بالا طراحی شده‌اند. مجهز به دو یا حداکثر شش پمپ گریز از مرکز با راندمان بالا Movitec می باشند ، این سیستم های تمام اتوماتیک به صورت آماده برای اتصال عرضه می شوند. واحد کنترل ریزپردازنده پمپ ها را بر اساس تقاضا با استفاده از یک اینورتر فرکانس برای کنترل سرعت راه اندازی و متوقف می کند.

البته بدون پمپ آب کلاسیک کا اس ب ، نمایشگاه کامل نخواهد بود. آخرین نسل سری اتانورم که از سال 1936 بدون توقف تولید می شود، در غرفه نمایشگاه تجاری این شرکت به نمایش گذاشته خواهد شد. در زمینه پمپ های فاضلاب، این شرکت انواع مختلفی از سری Amarex و Sewatec نوع خود را با طرح های پروانه های مختلف ارائه خواهد کرد. مهر و موم مکانیکی و کیت قطعات یدکی برای همه محصولات ارائه را تکمیل می کند.

در یک منطقه ویژه از غرفه نمایشگاه، سازنده راه حل های همه جانبه جالبی را برای برنامه های کاربردی تصفیه آب آشامیدنی و فاضلاب به نمایش می گذارد. مجموعه راه حل های ارائه شده شامل سیستم های کاملی است که توسط این شرکت در چین، اندونزی و پاکستان و همچنین فرانسه ساخته شده است.

سازنده پیش نمایشی از نوآوری های محصول ارائه خواهد کرد که اواخر امسال و سال آینده به بازار عرضه می شود. نکته قابل توجه در اینجا نسل جدیدی از میکسرهای Amaprop است که در پایان سال 2022 به بازار عرضه خواهد شد. میکسر سه پره توسط یک موتور IE5 هدایت می شود.

اولین تصاویر از سری جدید آماکان نیز در این نمایشگاه نمایش داده می شود. این پمپ فاضلاب جریان محوری برای دبی های با حجم بالا طراحی شده است. اطلاعات بیشتر در مورد پمپ گمانه 10 اینچی شناور جدید ارائه خواهد شد که سری UPA S را گسترش خواهد داد. در زمینه تعمیر و نگهداری پیش بینی، سازنده سیستم نظارت "گارد کا اس ب " خود را با ویژگی های تکمیلی جدید ارائه خواهد کرد.


نظرات کاربران


@