وقتی هنرمند با دلنشین ترین اصوات بدنبال اوست

موسیقی ویوالدی با ویلن استرادیواریوس + ویدئو

تاریخ انتشار : ۰۷:۲۲ ۰۱-۰۱-۱۴۰۱

در نزدیکی های برگامو ، ایگور یک ویلن استرادیواریوس برای من" اسکات یو " پیدا کرد که متعلق به بانک سوئیس بود که قیمت آن را برای فروش 15 میلیون دلار تعیین کرده بودند ، شهردار شهر می خواست آن را خودش برای من جهت نواختن در کلیسای سان پیترو بیاورد . در ملاقات با شهردار سلام و احوال پرسی به زبان ایتالیایی انجام گرفت . ویلن بسیار زیبا و در وضعیت بسیار عالی نگه داشته شده بود. آرشه بر روی سیم های ویلن کشیده شد ، صدای آن عالی بود !

تبریز امروز:

 

در نزدیکی های برگامو ، ایگور یک ویلن استرادیواریوس برای من"  اسکات یو " پیدا کرد که متعلق به بانک سوئیس بود که قیمت آن را برای فروش 15 میلیون دلار تعیین کرده بودند ، شهردار شهر می خواست آن را خودش برای  من جهت نواختن در کلیسای سان پیترو  بیاورد . در ملاقات با شهردار سلام و احوال پرسی به زبان ایتالیایی انجام گرفت . ویلن بسیار زیبا و در وضعیت بسیار عالی نگه داشته شده بود.

آرشه بر روی سیم های ویلن کشیده شد ، صدای آن عالی بود !

اسکات یو ویلن را می گیرد و آرشه را بر روی آن می کشد ، او می گوید ویلنی مشابه با آن نمی توان یافت.

کیفیت آن توسط اسکات یو  تحسین می شود و او می گوید آن بهترین است .... آن نمی توانستند بهتر از این کار بکنند .....

استرادیواریوس در سال 1714 بسیار توانمند بود .....استرادیواریوس در سال 1737 وقتی از دنیا رفت توانمندترین ویلن ساز بود .

و توانمندترین باقی ماند ....

 اسکات یو می گوید اجرای این اثر از ویوالدی ، در این مکان بسیار من را تحت تاثیر قرار می دهد . ویوالدی تنها یک آهنگساز نبود ، او عمیقا یک مرد مذهبی و با ایمان بود . او از هنر خود برای رسیدن به خداوند بهره می جست .

 


نظرات کاربران


@