خانه مدولار طراحی ژاپنی برای فن آوری های آینده

خانه گنبدی از فوم پیش ساخته

تاریخ انتشار : ۱۹:۳۶ ۲۵-۱۱-۱۴۰۰

جدیدترین بلوک ساختمانی در خانه های معاصر، فوم استایروفوم است، "نسل چهارم مصالح ساختمانی" پس از چوب، آهن و بتن." طراحی که با لیست طولانی از مزایا همراه است. شرکت سازنده ادعا می کند که مواد پلی استایرن منبسط شده حاوی اکسیژن فعال است که منجر به جلوگیری از پیری و سلامت بهتر خانه و ساکنان آن می شود. دیوارهای پلی استایرن منبسط شده به طول هفت اینچ همچنین دارای خواص عایق حرارتی فوق العاده هستند که از دست دادن یا کسب گرمای ناخواسته و مصرف انرژی را کاهش می دهد. این خانه گنبدی ژاپنی همچنین با طراحی مدولار خود تطبیق پذیری را ارائه می دهد. ابعاد گنبد اصلی 7/5 متر عرض در 4 متر ارتفاع و 44 متر مربع است.

تبریز امروز:

خانه مدولار ژاپنی  فوم استایروفوم

به گفته سازنده خانه پیش ساخته یعنی شرکت  International Dome House Inc، "جدیدترین بلوک ساختمانی در خانه های معاصر، فوم استایروفوم است، "نسل چهارم مصالح ساختمانی" پس از چوب، آهن و بتن." طراحی که با لیست طولانی از مزایا همراه است. شرکت I D H ادعا می کند که مواد پلی استایرن منبسط شده حاوی اکسیژن فعال است که منجر به جلوگیری از پیری و سلامت بهتر خانه و ساکنان آن می شود.

دهکده ی  ساختمان های مدولار

فوم استایروفوم- خانه های مدولار

 

داخل خانه مدولار که بسیار زیبا طراحی شده است

خانه مدولار

خانه های مدولار -

خانه های مدولار  ژاپنی

خانه های ژاپنی

دیوارهای پلی استایرن منبسط شده به طول هفت اینچ همچنین دارای خواص عایق حرارتی فوق العاده هستند که از دست دادن یا کسب گرمای ناخواسته و مصرف انرژی را کاهش می دهد. این خانه گنبدی ژاپنی همچنین با طراحی مدولار خود تطبیق پذیری را ارائه می دهد. ابعاد گنبد اصلی 7/5 متر عرض در 4 متر  ارتفاع و 44 متر مربع است. با استفاده از  فضای کف.  گنبدهای بزرگتر و طولانی تر از طریق افزودن ماژول های بیشتر ساخته می شوند. دوام سازه، مقاومت در برابر آب و هوا، مقاومت در برابر زلزله و مونتاژ آسان  آنها  ، این بناهای مدولار را به  طرح های برنده تبدیل می کند . قیمت کیت های خانه از کمتر از 30هزار  دلار شروع می شود.

 


نظرات کاربران


@