تایلند

جشن سال نو چینی 2021 + ویدئو

تاریخ انتشار : ۲۰:۱۶ ۲۳-۱۱-۱۳۹۹

سال نو چینی در سراسر تایلند جشن گرفته می شود ، اما بزرگترین جشن در یائوواراژ که محله چینی بانکوک است برگزار می شود. این یکی از محبوب ترین گردهمایی های این جشنواره است و جاده های اصلی پراز ترافیک می شوند. تصور کنید که باید چقدر شلوغ باشد که باید چهار باند جاده مسدود شود. جاده ها مملو از سرخ پوشانی است که آرزو دارند "xin nian hao" یا "سال نو مبارک" برای یکدیگر باشند.

تبریز امروز:

 

تاریخ های سال نو میلادی 2021 چینی
در سال 2021 ، تاریخ لباس نو چینی در تایلند جمعه ، 12 فوریه است. روز سال جدید چینی بسته به تقویم قمری چین هر سال متفاوت است. به طور کلی در ماه ژانویه یا فوریه سقوط می کند.
بهترین مکان ها برای تجربه سال نو چینی در تایلند
1. یاوراژ ، بانکوک

سال نو چینی در سراسر تایلند جشن گرفته می شود ، اما بزرگترین جشن در یائوواراژ  Yaowaraj که محله چینی بانکوک است برگزار می شود. این یکی از محبوب ترین گردهمایی های این جشنواره است و جاده های اصلی از ترافیک محاصره می شوند. تصور کنید که باید چقدر شلوغ باشد که باید چهار خط جاده Yaowaraj مسدود شود. جاده ها مملو از سرخ پوشانی است که آرزو دارند "xin nian hao" یا "سال نو مبارک" برای یکدیگر باشند. در این مدت انرژی غیر قابل انکار و عفونی در هوا وجود دارد. فضای زیادی برای تنفس در این جاده های پرتردد وجود ندارد ، اما هنگام لذت بردن از سال جدید چینی در اینجا ، حتماً احساس جامعه خواهید کرد.

2. پوکت

مکان شلوغ دیگر این جشن ها را می توان در جاده Thalang ، Dibuk Road و Phang Nga Road در پوکت مشاهده کرد. اگرچه این یک جشنواره چینی است ، اما همه آن را جشن می گیرند و گردشگران به گرمی از این جشن استقبال می کنند. در پوکت ، ده ها مهمانی ساحلی در روزهای منتهی به سال نو برگزار می شود.
3. بازار واروت ، چیانگ مای

برای یک جشن هوشیارتر ، بازار Warorot در شهر تاریخی چیانگ مای جایی است که باید باشید. خیابان ها مملو از غرفه های مواد غذایی و سوغاتی است. آماده باشید تا کل روز را بپیمایید و غذاهای لذیذ مختلفی را که به مناسبت خاص تهیه شده اند ، غرق کنید.

4. خیابان Charoen Krung ، بانکوک

خیابان Charoen Krung در بانکوک مکان دیگری برای برگزاری یک جشن بیشتر برگزار می شود. اگر در این مدت به بازدید از یک حرم علاقه دارید ، معبد Lengnoeiyi و Mang Nguan Ha Manzar در مقابل پارک مادر پرنسس مکان های زیبایی هستند.

5. طلاد نوئی ، بانکوک

منطقه تالاد نوئی در بانکوک سال نو چینی را با شکوه بیشتری جشن می گیرد. شما جمعیت زیادی از Yaowarat را نمی بینید ، اما هنوز هم همان فضای جشن و جیرجیرک را در اینجا می بینید. در این مکان آرامگاه Chow Sue Kong واقع شده است که قدیمی ترین زیارتگاه چینی هاوکین در این شهر است. این محله ساکت و آرام با عمارت های چینی پیچیده و نفوذ غیرقابل انکار چینی است


نظرات کاربران


@